KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12848508

nr 1284 8508

Otto Stoltenberg

(1906-1988), Danmark

Akvarell, Fartygsporträtt. Signerad, ca 36x53 cm

Otto Stoltenberg, dansk bildkonstnär född 1906, död 1988.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:14:21

28/10 13:04:15 1      Vinnande bud

Otto Stoltenberg

Läs mer om Otto Stoltenberg